top of page
Naturelez_Marka_Tescil_5x5cm_Logo_300dpi

Sürdürülebilir Hasat

Osmancık AGRO

Osmancık AGRO 2017 yılında Çorum, Osmancık'ta doğal tarım faaliyetlerine başladı. Naturelez, Osmancık AGRO'nun sürdürülebilir tarım girişimlerinin bir parçası olarak kurulmuştur.

Naturelez olarak doğa ve müşterilerimiz bizim en büyük ortaklarımızdır. Biz doğanın gücüne saygı göstererek ve koruyarak onun bütün zenginliğini ortaklarımızla paylaşabilmek istiyoruz.

Doğa ile barış içinde olmak ve onun bütün çeşitliğini sahiplenmek bizim başlıca değerlerimizdendir. Bu değerlerimizi de tarlalarımızda hiçbir zaman kimyasal gübre veya ilaç kullanmayarak korumaya özen gösteriyoruz. Ayrıca, bütün hasatlarımızı el ile yaparak ve tarlalarımzda hiçbir ağır makine kullandırmayarak karbon emisyonumuzu da en düşük seviyelerde tutuyoruz.

Naturelez ürettiği bütün ürünlerde yerel iş ortakları ile çalışıp birlikte büyümeyi amaç edinmiştir. Sürdürülebilir tarım misyonumuzun bir parçası olarak ürünlerimizin doğallığı ve yerliliği en önemli kalite güvencemizdir.

Osmancık Agro
Değerlerimiz

Değerlerimiz:

Sürdürülebilirlik:

Naturelez doğanın zenginliğine inanır ve ekolojik tarım yaparak doğaya zarar vermeden, doğanın bütün paydaşlarını korumayı başlıca amaç edinmiştir.

Yerellik:

Naturelez faaliyet gösterdiği bölgelerde yerel çiftiler ile iş birlikleri yürütmektedir. Yerel insanın tecrübesinden yararlanıp, tedariğini mümkün olduğunca tarım yaptığı bölgelerden sağlayıp, sosyo-ekonomik sürdürülebilirliği desteklemektedir.

 

Şeffaflık:

Naturelez hasattan başlayarak bütün üretim süreçlerinde ve ürünlerinde müşterilerine karşı bilgilendirici ve şeffaf olmaktadır.

Misyon/Vizyon

Misyon:

 

Naturelez ürettiği %100 doğal ürünleriyle doğa ve insan arasındaki bağı güçlendirip, doğanın zenginliğini paylaşır.

 

 

 

Vizyon:

 

Naturelez ekolojik tarım devriminin öncülerinden olmayı ve doğanın zenginliğini gelecek nesillere taşıyabilmeyi hedeflemektedir.

DJI_0064.JPG
bottom of page